34.540.71 - BASE MINI - Nosilec mobilnih naprav
0,64 € +DDV
| Zaloga |
3.951 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.540.71 |
| Model | BASE MINI |
| Opis | Bambusovo stojalo za mobilne naprave, zasnovano za praktično vsakodnevno uporabo doma ali v pisarni. Zasnova z dvojnim držalom omogoča uporabo zgornje strani kot stojalo za tablični računalnik, spodnja stran pa je primerna za mobilne telefone. Mat lakirana površina zagotavlja eleganten videz, trdna konstrukcija pa stabilnost med uporabo. Ključne značilnosti: Stojalo za mobilne naprave • Dvojno držalo za tablico in telefon • Material: bambus • Mat lakirana površina • Močna in stabilna zasnova • Primerno za domačo in pisarniško uporabo |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 8 x 6 x 2 cm |
| Paket | 162/81/1 |
| Neto teža | 0.06 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Bamboo, Bambus |
| Črtna koda | 8605040038826 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 162 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.31 x 0.22 m |
| Teža bruto kartona | 10.00 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 442191000000 |
