Basic information
| Code | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Description | Gift box for A5 format notebooks, designed as an additional packaging solution for notebook presentation. The internal dimensions are 15.5 × 21.5 cm, making it suitable for all A5 format notebooks. Ideal for business and promotional gifting. Key features: Gift box • For A5 format notebooks • Internal dimensions: 15.5 × 21.5 cm • Suitable for all A5 notebooks |
| Color | Black |
| Dimension | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Package | 20 |
| Net weight | 0.18 kg |
| Print type | Screen printing, Digital printing, Foil stamping |
| Additional equipment | Soft touch, Gift box |
| Material | Paper, Papir |
| Format | A5 |
| Bar code | 8605040027349 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 20 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.31 x 0.35 x 0.25 m |
| Carton gross weight | 4.14 kg |
| Carton volume | 0.03 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 481960000000 |
Related products
+ 9 colors
close
close
close
close
+ 6 colors
close
+ 4 colors
close
close
close
+ 5 colors
close
close
close
close
close
close
+ 8 colors
close
close
close
+ 2 colors
close
+ 6 colors
close
close
close
close
close
close
close
close
close
close
close
close
34.678
TEREA
A5 notebook, cover is made of reclaimed bio material and paper
2,63 € +DDV
In stock: 5.682
close
close
close
+ 5 colors
close
close




















