56.020.10 - COCOLO - Kuhinjska krpa z mrežasto strukturo
1,07 € +DDV
| Zaloga |
3.208 |
Osnovni podatki
| Koda | 56.020.10 |
| Model | COCOLO |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 50 x 70 cm |
| Paket | 200/10/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Sito, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Črtna koda | 8605040092293 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 200 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.56 x 0.38 x 0.36 m |
| Teža bruto kartona | 16.15 kg |
| Volumen kartona | 0.08 m3 |
| Država izvora | Pakistan |
| HS koda | 630710100000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
+ 5 Barve
blizu
+ 5 Barve
blizu


