58.064.20 - CONOR - Unisex hlače
9,58 € +DDV
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 22 | 19 | 71 | 105 | 187 | 48 |
Osnovni podatki
| Koda | 58.064.20-XS |
| Model | CONOR |
| Opis | Hlače z dvema sprednjima žepoma, spodnjim robom in elastičnimi vrvicami za nastavitev širine |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Modra |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.44 kg |
| Tisk | Sito, Vez |
| Črtna koda | 8605040033210 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.55 x 0.405 x 0.255 m |
| Teža bruto kartona | 9.98 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620342310000 |
Podobni izdelki
blizu

