34.749.10 - COREX - Nosilec za kartice z RFID zaščito in magnetom
4,17 € +DDV
| Zaloga |
3.484 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.749.10 |
| Model | COREX |
| Opis | Držalo za kartice z RFID-zaščito za varno vsakodnevno uporabo. Izdelan iz aluminija, opremljen z magnetnim držalom za telefon. Drsni mehanizem za hiter dostop do kartic, kompaktna zasnova za nošenje v žepu ali torbi. Ključne značilnosti: Držalo za kartice • RFID-zaščita • Aluminijasto ohišje • Magnetno držalo za telefon • Drsni mehanizem • Kompaktna in praktična zasnova |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 9.5 x 6.3 x 0.9 cm |
| Paket | 200/50/1 |
| Neto teža | 0.05 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | RFID zaščtita |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Črtna koda | 8605073888252 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 200 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.385 x 0.24 x 0.225 m |
| Teža bruto kartona | 11.55 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 761699900000 |
