32.351.10 - FINESSA - Pilica za nohte
0,68 € +DDV
| Zaloga |
1.808 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.351.10 |
| Model | FINESSA |
| Opis | FINESSA je preprosta pilica za nohte, praktičen izdelek, ki se zlahka prilega v torbico ali kozmetično torbico, popoln za hitro nego nohtov na poti. Plastična površina omogoča digitalni tisk, ki zagotavlja visokokakovostno barvno in detajlno reprodukcijo, trajno, dolgotrajno grafiko, ki se ne opraska ali olušči zlahka, kar jo dela primerno za učinkovito blagovno znamčenje. Zaradi praktičnosti in potenciala za personalizacijo je FINESSA odličen promocijski izdelek za lepotne in življenjsko-stilne kampanje. Ključne lastnosti: Material: plastika |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 16 x 2 x 0.2 cm |
| Paket | 1000/250/1 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605073879861 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.35 x 0.21 x 0.26 m |
| Teža bruto kartona | 13.64 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 821420000000 |
