38.093.10 - FORTE - Vodoodporen IPX7 brezžični zvočnik, 30W
72,37 € +DDV
| Zaloga |
275 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.093.10 |
| Model | FORTE |
| Opis | Vodotesni brezžični zvočnik z zaščito IPX7, zasnovan za uporabo v zahtevnih razmerah, na prostem ali na poti. Zagotavlja močan 30 W zvočni izhod in stabilno BT-povezavo, baterija z veliko kapaciteto pa zagotavlja dolg čas predvajanja. Robustna konstrukcija in ročaj za nošenje ga naredita primernega tudi kot praktičen promocijski izdelek. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 30 W • BT različica 5.4 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 6000 mAh • Čas predvajanja do 25 ur (70 % glasnosti) • Vodotesnost IPX7 • Polnilni kabel Type-C priložen • Ročaj za nošenje • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 30.7 x 12 x 12 cm |
| Paket | 4/1 |
| Neto teža | 2.04 kg |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605073891221 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 4 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.33 x 0.28 x 0.33 m |
| Teža bruto kartona | 8.74 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
Video
