32.299.10 - GEISHA - Pahljača
1,91 € +DDV
| Zaloga |
16.621 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.299.10 |
| Model | GEISHA |
| Opis | GEISHA je vodilni model v naši kolekciji pahljač, izdelan iz poliestra z lesenim ročajem, primernim za lasersko graviranje – kar omogoča elegantno in trajno blagovno znamčenje. Široka paleta barv in prefinjena zasnova ga delata izjemno privlačno promocijsko in korporativno darilo za poletne dogodke, sejme, team building aktivnosti in druge priložnosti na prostem. Dostavljen v darilni škatli, je pripravljen za predstavitev in obdarovanje. Ključne lastnosti: Material: poliester in les • Darilna škatla |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 23 x 2.7 x 2 cm |
| Paket | 200/100/1 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Wood, Les, Polyester, Poliester |
| Črtna koda | 8605040081129 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 200 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.441 x 0.4 x 0.27 m |
| Teža bruto kartona | 10.29 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 442199990000 |


