38.118.12 - GENESIS - Miza z zvočnikom in brezžičnim polnilnikom, 15W
65,90 € +DDV
| Zaloga |
1.041 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.118.12 |
| Model | GENESIS |
| Opis | Pametna miza z integriranim zvočnikom in brezžičnim polnjenjem, zasnovana za vsakodnevno uporabo v pisarnah, poslovnih okoljih ali kot sodoben promocijski izdelek. Podpira brezžično polnjenje do 15 W in oddaja zvok prek vgrajenega 7 W BT-zvočnika. Dobavljiva v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Pametna miza z zvočnikom in brezžičnim polnjenjem • Brezžično polnjenje do 15 W • Moč zvočnika 7 W • Doseg do 10 m • Čas polnjenja do 4 ure • Čas predvajanja do 5 ur • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Siva |
| Dimenzija | 59.5 x 39.6 x 39.6 cm |
| Paket | 2/1 |
| Neto teža | 4.98 kg |
| Tisk | Laser, Digitalna |
| Dodatki | Bluetooth, Brezžični polnenje |
| Material | Plastic, Plastika, Wood, Les |
| Zmogljivost | 15 W |
| Črtna koda | 8605073883417 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 3 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.5 x 0.39 x 0.54 m |
| Teža bruto kartona | 15.78 kg |
| Volumen kartona | 0.11 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
