38.111.10 - HARRISON - Brezžični zvočnik, 5W
13,17 € +DDV
| Zaloga |
415 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.111.10 |
| Model | HARRISON |
| Opis | Brezžični zvočnik z močjo 5 W, zasnovan za predvajanje glasbe v domačem, pisarniškem ali zunanjem okolju. Opremljen z BT različico 5.3 za stabilno povezavo in polnilno baterijo 1200 mAh za daljšo uporabo. Kompaktna zasnova ga naredi praktičnega in primernega kot promocijski izdelek. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 5 W • BT različica 5.3 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 1200 mAh • Čas polnjenja pribl. 3 ure • Čas predvajanja do 10 ur (50 % glasnosti) • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 30/1 |
| Neto teža | 0.38 kg |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Aluminum, Aluminij, Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605073834273 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 30 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.37 x 0.37 x 0.24 m |
| Teža bruto kartona | 11.92 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
