Osnovni podatki
| Koda | 60.037.10 |
| Model | HELSINKI |
| Opis | Rokovnik formata B5 s poudarjenim okrasnim okvirjem na sprednji platnici, zasnovan za vsakodnevno poslovno uporabo in korporativna darila. Preprost in profesionalen videz ga naredi primernega za znamčenje in dolgotrajen uporabo. Črtasti knjižni blok s 224 stranmi belega papirja (80 g/m²) omogoča pregledno načrtovanje in zapisovanje. Izdelano v Evropi. Ključne lastnosti: Rokovnik • Format B5 • 224 strani • Črtasti knjižni blok • Bel papir 80 g/m² • Okrasni okvir na sprednji platnici • Izdelano v Evropi |
| Znamka | PRO BOOK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 17.3 x 24.5cm |
| Paket | 10 |
| Neto teža | 0.50 kg |
| Tisk | Sito, Digitalna, Potisk s folijo |
| Material | Vinyl paper, Vinil papir |
| Oblika | B5 |
| Vrsta papirja | Beli |
| Tema | Narejeno v Evropi |
| Črtna koda | 8605025621005 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 10 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.14 x 0.265 x 0.36 m |
| Teža bruto kartona | 5.40 kg |
| Volumen kartona | 0.01 m3 |
| Država izvora | Srbija |
| HS koda | 482010300000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu

