38.074.10 - META - Brezžične stereo slušalke z brezžičnim polnjenjem
17,64 € +DDV
| Zaloga Rezervirano |
1.834 120 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.074.10 |
| Model | META |
| Opis | Brezžične ANC slušalke so zasnovane za sodoben življenjski slog, združujejo kakovosten zvok, eleganten dizajn in napredne funkcije v kompaktni obliki. S tehnologijo aktivnega zmanjševanja hrupa (ANC) zunanji hrup zmanjšajo do –25 dB, kar omogoča nemoteno uživanje v glasbi in jasne klice v vsakem okolju. Podpora za brezžično polnjenje, stabilna Bluetooth povezava in praktičen polnilni etui naredijo slušalke META idealno izbiro za vsakodnevno uporabo, potovanja in poslovne priložnosti. Z elegantnim videzom in potencialom za blagovno znamko so popoln promocijski izdelek. Specifikacije: Podpora ANC tehnologije do –25 dB • Podpora za brezžično polnjenje • Verzija Bluetooth 5.4 • Doseg do 10 m • Material: ABS + PC • Kapaciteta baterije slušalk: 30 mAh ×2 • Kapaciteta baterije polnilnega etuja: 300 mAh • Čas predvajanja: do 5 ur • Polnjenja: do 5 • Čas polnjenja: 1,5–2 uri • Priključek za polnjenje: Type-C |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 60/1 |
| Neto teža | 0.12 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 300 mAh |
| Tip izdelka | Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605073829613 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 60 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.59 x 0.41 x 0.13 m |
| Teža bruto kartona | 8.28 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851830009000 |
Video
