37.999.10 - NITO - Brezžične stereo slušalke
13,18 € +DDV
| Zaloga |
587 |
Osnovni podatki
| Koda | 37.999.10 |
| Model | NITO |
| Opis | Te brezžične slušalke ponujajo sodoben dizajn in zanesljivo delovanje za vsakodnevno uporabo. S stabilno povezavo Bluetooth 5.3 zagotavljajo jasen in dosleden prenos zvoka znotraj dosega do 10 metrov. Podpora za dva načina zmanjševanja hrupa omogoča učinkovito zmanjšanje okoljskega hrupa, kompakten polnilni etui s priključkom Type-C pa zagotavlja priročno in enostavno uporabo. Uravnotežena kombinacija funkcionalnosti in udobja jih naredi primerne za vsakodnevno poslušanje in promocijske namene. Specifikacije: Verzija Bluetooth 5.3 • Delovno območje do 10 m • Frekvenčni odziv 20 Hz – 20 kHz • Zmanjševanje hrupa: 2 načina, 21 dB ± 3 dB • Kapaciteta baterije slušalk: 35 mAh • Kapaciteta baterije polnilnega etuja: 300 mAh • Čas delovanja: 3–4 ure • Priključek za polnjenje: Type-C |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 60/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 300 mAh |
| Tip izdelka | Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605040085134 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 60 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.295 x 0.3 x 0.27 m |
| Teža bruto kartona | 5.14 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851830009000 |
