38.097.22 - OPERA - Vodoodporen IPX7 brezžični zvočnik, 5W
18,44 € +DDV
| Zaloga |
460 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.097.22 |
| Model | OPERA |
| Opis | Brezžični zvočnik z močjo 5 W in zaščito IPX7, zasnovan kot praktičen promocijski izdelek za uporabo v različnih razmerah, vključno z aktivnostmi na prostem in dogodki. Vodoodporna konstrukcija in ročaj za nošenje ga naredita funkcionalno poslovno darilo za aktivne uporabnike. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 5 W • Vodoodpornost IPX7 • BT različica 5.4 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 900 mAh • Čas predvajanja do 5 ur • Ročaj za nošenje • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Svetlo modra |
| Paket | 40/1 |
| Neto teža | 0.25 kg |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 5 W |
| Črtna koda | 8605073817221 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 40 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.44 x 0.22 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 10.54 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
