38.067.71 - ORBITER - Brezžični zvočnik, 3W
4,35 € +DDV
| Zaloga |
1.893 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.067.71 |
| Model | ORBITER |
| Opis | Brezžični zvočnik z močjo 3 W, kompakten in praktičen kot promocijski izdelek za vsakodnevno uporabo v pisarni ali doma. Svetlobni način med uporabo doda vizualni učinek, kar ga naredi privlačno izbiro za poslovna darila in promocijske kampanje. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 3 W • BT različica 5.2 • Doseg do 10 m • Svetlobni način • Polnilna baterija 300 mAh • Čas polnjenja do 3 ure • Čas predvajanja do 4 ure • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Bež |
| Paket | 80/1 |
| Neto teža | 0.14 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Bamboo, Bambus |
| Zmogljivost | 300 mAh, 3 W |
| Črtna koda | 8605040054550 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 80 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.31 x 0.26 x 0.33 m |
| Teža bruto kartona | 11.70 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
