37.991.90 - PIN - Slušalke
2,51 € +DDV
| Zaloga |
754 |
Osnovni podatki
| Koda | 37.991.90 |
| Model | PIN |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Bela |
| Paket | 300/100/1 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Tip izdelka | Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605040095546 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 300 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.35 x 0.395 x 0.28 m |
| Teža bruto kartona | 10.14 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851830009000 |
