38.090.10 - PIXIE - Brezžični zvočnik, 5W
13,17 € +DDV
| Zaloga |
875 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.090.10 |
| Model | PIXIE |
| Opis | Brezžični zvočnik z močjo 5 W, zasnovan kot praktičen promocijski izdelek za predvajanje glasbe v pisarni, doma ali na poti. Njegova kompaktna oblika in vsakodnevna uporabnost ga naredita primerno poslovno darilo, ki zagotavlja dolgotrajno prepoznavnost blagovne znamke. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 5 W • BT različica 5.3 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 1200 mAh • Čas polnjenja pribl. 3 ure • Čas predvajanja do 3 ure (70 % glasnosti) • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 40/1 |
| Neto teža | 0.26 kg |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605073843886 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 40 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.46 x 0.27 x 0.25 m |
| Teža bruto kartona | 11.20 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
Video
