38.116.10 - PODCAST - Brezžični zvočnik, 5W
20,43 € +DDV
| Zaloga |
940 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.116.10 |
| Model | PODCAST |
| Opis | Brezžični zvočnik z močjo 5 W in integrirano LED-osvetlitvijo, zasnovan za poslovne in promocijske kampanje z močnim vizualnim učinkom blagovne znamke. Po laserskem graviranju logotip zasveti v izbrani LED-barvi, kar ustvari dinamičen svetlobni učinek. Zvočnik zagotavlja stabilno BT-povezavo in kakovostno zvočno zmogljivost, polnilna baterija 1800 mAh pa omogoča zanesljivo uporabo v različnih okoljih. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 5 W • LED-osvetlitev z učinkom svetlečega logotipa po laserskem graviranju • BT različica 5.3 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 1800 mAh • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 4/1 |
| Neto teža | 0.90 kg |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 5 W, 1.800 mAh |
| Črtna koda | 8605073894925 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 4 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.36 x 0.25 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 3.92 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
Video
