38.071.10 - POP - Brezžični zvočnik, 3W
10,53 € +DDV
| Zaloga |
383 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.071.10 |
| Model | POP |
| Opis | Brezžični zvočnik z močjo 3 W, kompakten in praktičen kot promocijski izdelek za vsakodnevno uporabo v pisarni, doma ali na poti. Preprosta zasnova in lahka oblika ga naredita primerno izbiro za poslovna darila in promocijske kampanje. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 3 W • BT različica 5.0 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 300 mAh • Čas polnjenja do 3 ure • čas predvajanja do 4 ure • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Paket | 50/25/1 |
| Neto teža | 0.18 kg |
| Tisk | Laser, Tampon, Digitalna |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Bamboo, Bambus, Aluminum, Aluminij |
| Zmogljivost | 3 W |
| Tip izdelka | Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605040042984 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 50 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.41 x 0.41 x 0.22 m |
| Teža bruto kartona | 10.32 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
