38.089.90 - PUNK - Brezžični zvočnik, 3W
11,73 € +DDV
| Zaloga |
1.575 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.089.90 |
| Model | PUNK |
| Opis | Brezžični zvočnik z močjo 3 W in baterijo z večjo kapaciteto, zasnovan kot praktičen promocijski izdelek za vsakodnevno uporabo v pisarni, doma ali na poti. Podaljšan čas predvajanja ga naredi primerno poslovno darilo, ki zagotavlja daljšo uporabo in prepoznavnost blagovne znamke. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik • Moč zvočnika 3 W • BT različica 5.3 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 500 mAh • Čas polnjenja do 2 uri • Čas predvajanja do 6 ur • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Bela |
| Paket | 35/1 |
| Neto teža | 0.21 kg |
| Dodatki | Bluetooth, Darilna embalaža |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605073826124 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 35 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.38 x 0.3 x 0.17 m |
| Teža bruto kartona | 7.70 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
