44.166.10 - RADLER - Kovinski kozarec, 350 ml
2,62 € +DDV
| Zaloga |
1.690 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.166.10 |
| Model | RADLER |
| Opis | RADLER je preprosta, a funkcionalna kovinska skodelica s prostornino 350 ml, izdelana iz recikliranega nerjavnega jekla — materiala, ki je trajen, lahek in okolju prijazen zaradi reciklirane vsebine. Ta model je zasnovan za enostavno prenosljivost, kar ga naredi idealnega spremljevalca za festivale, potovanja, kampiranje in druge dogodke na prostem, kjer sta moč in mobilnost bistvenega pomena. Praktičen dizajn ga naredi zanesljivega za vsakodnevno uporabo, darilna embalaža pa dodatno poveča njegovo privlačnost kot promocijski izdelek in poslovno darilo, pripravljeno za znamčenje in distribucijo v kampanjah ali na dogodkih, ki poudarjajo trajnost in praktičnost. Ključne značilnosti: Material: reciklirano nerjavno jeklo • Prostornina: 350 ml • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7.8 x 10.6 cm |
| Paket | 50/1 |
| Neto teža | 0.10 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Recycled stainless steel, Reciklirano nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 350 ml |
| Črtna koda | 8605040051474 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 50 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.45 x 0.45 x 0.25 m |
| Teža bruto kartona | 5.76 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 732393000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
