57.078.10 - RALLY - Softshell jakna
20,78 € +DDV
| S | M | L | |
|---|---|---|---|
| Zaloga | 25 | 82 | 164 |
Osnovni podatki
| Koda | 57.078.10-S |
| Model | RALLY |
| Opis | Jakna, visok ovratnik, dva sprednja žepa z zadrgo in en prsni žep |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.47 kg |
| Tisk | Vez, Preslikač, Sito |
| Črtna koda | 8605040099285 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.23 m |
| Teža bruto kartona | 10.62 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 610230900000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
+ 3 Barve
blizu



