38.037.90 - RENNE - Brezžični zvočnik 3W, brezžični polnilnik 15W, s 6 melodijami za spanje
11,62 € +DDV
| Zaloga |
145 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.037.90 |
| Model | RENNE |
| Opis | Brezžični zvočnik z integriranim brezžičnim polnilnikom, zasnovan kot funkcionalen promocijski izdelek za pisarne, delovne mize in poslovna okolja. Združuje 3 W zvočni izhod z brezžičnim polnjenjem do 15 W in vključuje 6 uspavank, kar dodaja dodatno vrednost za vsakodnevno uporabo. Dobavljiv v darilni škatli s priloženim polnilnim kablom Type-C. Ključne značilnosti: Brezžični zvočnik in brezžični polnilnik • Moč zvočnika 3 W • Brezžično polnjenje do 15 W • 6 uspavank (beli šum) • BT različica 5.3 • Doseg do 10 m • Polnilna baterija 500 mAh • Čas polnjenja do 2 uri • Čas predvajanja do 6 ur • Polnilni kabel Type-C priložen • Darilna škatla |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | 10.7 x 6.5 x 11 cm |
| Paket | 40/1 |
| Neto teža | 0.27 kg |
| Tisk | Tampon |
| Dodatki | Bluetooth, Brezžični polnenje |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040092828 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 40 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.445 x 0.35 x 0.25 m |
| Teža bruto kartona | 11.34 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 851821009000 |
