57.056.10 - RIDER - Softshell jakna s kapuco
31,46 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 57 | 184 | 337 | 355 | 144 | 94 |
Osnovni podatki
| Koda | 57.056.10-S |
| Model | RIDER |
| Opis | Jakna, nastavljive elastične manšete na kapuci, dva sprednja žepa z zadrgo in en prsni žep, vse zadrge so nepremočljive, luknja za palec na rokavih, zadnji del je daljši od sprednjega |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.41 kg |
| Material | Softshell, Softshell, Polyester, Poliester |
| Tisk | Sito |
| Lastnosti | Vodoodporno, Paroprepustno, TPU membrana |
| Spol | Moški, Twin model |
| Črtna koda | 8605040020869 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.6 x 0.41 x 0.355 m |
| Teža bruto kartona | 9.50 kg |
| Volumen kartona | 0.09 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 620190000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu



