57.058.10 - RUDOLPH - Predpasnik
1,88 € +DDV
| Zaloga |
6.803 |
Osnovni podatki
| Koda | 57.058.10 |
| Model | RUDOLPH |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 50 x 70 cm |
| Paket | 100/10/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez, Sublimacija |
| Material | Polyester, Poliester |
| Spol | Unisex |
| Črtna koda | 8605040026342 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.51 x 0.37 x 0.15 m |
| Teža bruto kartona | 8.92 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 621143100000 |
Podobni izdelki
+ 2 Barve
blizu

