36.010.80 - SNAP FRAME A3 - Aluminum poster stand
13,11 € +DDV
| Stock |
1.126 |
Basic information
| Code | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Color | Silver |
| Dimension | 297 x 420 mm |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 0.74 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Bar code | 8605040088968 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 10 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.35 x 0.19 x 0.49 m |
| Carton gross weight | 7.82 kg |
| Carton volume | 0.03 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761699900000 |
Related products
close
close
close
close
