36.012.80 - SNAP FRAME B1 - Aluminijasti reklamni okvir
41,29 € +DDV
| Zaloga |
78 |
Osnovni podatki
| Koda | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Barva | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Paket | 5/1 |
| Neto teža | 2.76 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Črtna koda | 8605040099155 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 5 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 1.06 x 0.77 x 0.1 m |
| Teža bruto kartona | 15.30 kg |
| Volumen kartona | 0.08 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 761699900000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
