50.056.90 - SUBLI LADY - Ženska majica namenjena sublimaciji, 160 g/m2
2,22 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 665 | 425 | 509 | 310 | 245 |
Osnovni podatki
| Koda | 50.056.90-S |
| Model | SUBLI LADY |
| Opis | Ženska majica, 160 g/m2, rahlo telirana, stranski šiv, dvojni šiv na rokavih, robu in dnu, dodatni šiv ob rami, ovratnik ojačan s trakom |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Bela |
| Paket | 100/10/1 |
| Neto teža | 0.10 kg |
| Tisk | Sublimacija |
| Material | Polyester, Poliester |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Cut | Teliran |
| Tema | Sublimacija |
| Kolekcija | SUBLI |
| Črtna koda | 8605040023297 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.59 x 0.4 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 11.56 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 610990200000 |
Podobni izdelki
