34.115.10 - TRAVELER - Identifikacijska izkaznica za potovalno torbo
0,38 € +DDV
| Zaloga |
1.081 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.115.10 |
| Model | TRAVELER |
| Opis | TRAVELER je praktična identifikacijska oznaka za prtljago za enostavno označevanje potovalnih torb in kovčkov. Izdelana iz plastike je lahka, enostavna za uporabo in pomaga zagotoviti hitro prepoznavanje prtljage med potovanjem. Ekonomična cena jo dela primerno za potovalno uporabo in obsežne promocijske kampanje. Ključne značilnosti: Identifikacijska oznaka za prtljago • Material: plastika • Lahka in praktična • Primerna za potovanje • Ekonomična cena |
| Znamka | BRUNO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 9 x 5.4 x 0.4 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sito, Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040047415 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.355 x 0.285 x 0.35 m |
| Teža bruto kartona | 7.92 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |
