57.091.10 - TROOPER - Softshell jakna z odstranjivo kapuco
52,45 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 26 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Prihod | 5030.10.26.10001.08.26. | 20030.10.26.40001.08.26. | 35030.10.26.100001.08.26. | 35030.10.26.100001.08.26. | 20030.10.26.50001.08.26. | 10030.10.26.20001.08.26. |
Osnovni podatki
| Koda | 57.091.10-S |
| Model | TROOPER |
| Opis | Jakna ima visok ovratnik, podloženo in štepano kapuco, elastične vrvice z nastavljivimi regulatorji na kapuci, ježkasto trak za nastavitev širine na dnu rokavov, dva sprednja žepa z zadrgo, žep na prsih, žep na rokavu in dva notranja žepa. |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 10/1 |
| Neto teža | 1.11 kg |
| Material | Polyester, Poliester |
| Tisk | Vez, Preslikač, Sito |
| Lastnosti | Vodoodporno, Paroprepustno, TPU membrana |
| Spol | Unisex, Twin model |
| Črtna koda | 8605040030905 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 10 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.6 x 0.41 x 0.43 m |
| Teža bruto kartona | 13.03 kg |
| Volumen kartona | 0.11 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620190000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu



