Osnovni podatki
| Koda | 57.076.11 |
| Model | VEGAN |
| Opis | Predpasnik s sprednjim žepom in pasom za zavezovanje okoli pasu |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Temno siva |
| Dimenzija | 88 cm x 61 cm |
| Paket | 50/1 |
| Neto teža | 0.14 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Material | Recycled polyester, Recikliran poliester, Recycled cotton, Recikliran bombaž |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Spol | Unisex |
| Črtna koda | 8605040079973 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 50 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.47 x 0.34 x 0.2 m |
| Teža bruto kartona | 7.80 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 621143100000 |
