52.006.10 - WINNER - Unisex pulover s kapuco in zadrgo, 280 g/m2
13,55 € +DDV
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 822 | 1.160 | 2.080 | 2.698 | 2.423 | 217 |
| Prihod | 50013.06.26. | 100013.06.26. | 200013.06.26. | 300013.06.26. | 300013.06.26. | 70015.07.26.200013.06.26. |
5200610-XS
5200610-S
5200610-M
5200610-L
5200610-XL
5200610-XXL
5200611-XS
5200611-S
5200611-M
5200611-L
5200611-XL
5200611-XXL
5200615-XS
5200615-S
5200615-M
5200615-L
5200615-XL
5200615-XXL
5200620-XS
5200620-S
5200620-M
5200620-L
5200620-XL
5200620-XXL
5200623-XS
5200623-S
5200623-M
5200623-L
5200623-XL
5200623-XXL
5200630-XS
5200630-S
5200630-M
5200630-L
5200630-XL
5200630-XXL
5200650-XS
5200650-S
5200650-M
5200650-L
5200650-XL
5200650-XXL
5200690-XS
5200690-S
5200690-M
5200690-L
5200690-XL
5200690-XXL
Osnovni podatki
| Koda | 52.006.10-XS |
| Model | WINNER |
| Opis | Pulover s kapuco, 280 g/m2, dva sprednja žepa, trak na kapuci v barvi jopice, elastične manšete na rokavih in spodaj, dodatni šivi na rokavih, ramenih in dnu, ovratnik ojačan s trakom |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/5/1 |
| Neto teža | 0.47 kg |
| Material | Cotton, Bombaž, Polyester, Poliester |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Tisk | DTG, Vez, Preslikač, Sito |
| Spol | Unisex |
| Cut | Klasičen |
| Črtna koda | 8605025673554 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.59 x 0.4 x 0.37 m |
| Teža bruto kartona | 10.92 kg |
| Volumen kartona | 0.09 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 610220900000 |
Podobni izdelki
+ 9 Barve
blizu
+ 9 Barve
blizu
+ 3 Barve
blizu
52.033
ABSOLUT HOODY
Pulover s kapuco iz organskega bombaža, 280 g/m2
17,61 € +DDV
Na zalogi: 41.828
+ 9 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu









