32.331.10 - BORA BORA - Pahljača
0,38 € +DDV
| Zaloga |
9.291 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.331.10 |
| Model | BORA BORA |
| Opis | BORA BORA je najekonomičnejši model v naši kolekciji pahljač – izjemno lahek in kompakten, popoln za hitro hlajenje v vročih dneh. Zahvaljujoč praktični zasnovi in enostavni prenosljivosti je idealen za vsakodnevno uporabo, potovanja, dogodke na prostem in promocijske dejavnosti. Površina je primerna za preprosto prilagajanje s sitotiskom ali digitalnim tiskom, kar omogoča učinkovito blagovno znamčenje. Ključne lastnosti: Material: plastika, papir |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 14.3 x 2 x 1 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika, Paper, Papir |
| Črtna koda | 8605073870479 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.54 x 0.34 x 0.19 m |
| Teža bruto kartona | 7.84 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 442199990000 |


